Thursday, November 26, 2009

Üle pika aja...

Tere neljapäeva õhtupoolikut kõigile ! Üle pika aja mõtlesin, et kirjutan midagi oma tegemistest. Mälu suht kesine, tuletame meelde natuke tegemisi:D.
Eelmine reede jäin üle pika aja Tartu . Tavaliselt peale kooli olen kohe Elva poole süstinud, kuid otsustasin teha väikese erandi ning jääda Tartu kuna seal väikeses Elvas pole mitte midagi tarka teha kui loopida "linnakaid" ja passida tühja. Sai vähe ringi tiirutatud kõigepealt, algul Vääniku ja Tamariga. Hiljem kadus Tamar ära (ausalt öeldes, unustasime ta ära, kuna ta vahepeal lahkus seltskonnast:D) ja auto peale tuli Egon. Nemad Väänikuga nottisid vaikselt ja mingi hetk viskas endal ka siibrisse ja lendasime minu juurde. Sinna tuli ka Kapa ja asusin samuti noti kallale . Väike sakk sees sadasime siis neljakesi illukase ... Täielik null minek, hea , et piletit ei ostnud:S..Rahvast null, ikka suht vähe. Siis tuli kellegil geniaalne idee minna Pattayasse....Ja vot too minek oli vist veel mõttetum, kuna ei ole vist mõttetumat klubi Tartu linnas :S. Täielik fail minu arust. Aga sellest hoolimata, me olime seal mingi kella 3 või poole 4-ni öösel :D. Kuna mul polnud sealt pikk maa koju (vana kaubsi taha) , siis mõtlesin, et sõkun jala minema . Sellest kujunes ca. 35-45 minutiline jalutuskäik, kuna ma polnud heas konditsioonis :D. Statist läbi, burks ja koka ja kodupoole. Maja ette jõudsin, avastasin, et trepikoja ukse ees maas istub mingisugune minuga sarnases seisus elumees:D. Patsutasin õlale ja ütlesin, et tahan sisse minna:D Vahtis oma eriti kiles näoga vastu ja hakkas eest ära tulema, kui ma järsku otsustasin, et teen temaga veel väikse suitsu ja ajan mingit sitta suust välja :D. 10 minti lobisesin ja kui tuppa sisse sadasin , võtsin tossud jalast ja lihtsalt istusin tugitooli maha ja rääkisin tund aega telefoniga :S... Hommikul ärgates mõtlesin,et helistan emale vms... ja sellest klotsist kostus kõrvu " Tele2 on piiranud Teile teenuste osutamise" :S.. LIMIIT TÄIS... No oli seda jama siis vaja ?? Enesetunne oli sitt, Pattaya oli mõttetu ....selle Pattaya korvas hea seltskond ainult , kellega oli päris vahva õhtut järgmisesse päeva saata ! Ja lisaks telefoniarve kinni:S.
Ärkvel olin, pakkisin asjad kokku ja sadasin Elva minema . Käes oli laupäev. Koju jõudes Elvas magasin vist veidike ja siis sadasin Kevvai töö juurde. Kutt tegeles väikese kolimisega ja jändasid Stjoopaga Viasati antenni katusele panekuga ja seadistamisega. Liiga ränk ajudekepp ikka, tükk aega passisin seal ja põdesin pohmakat... Midagi tarka ma laupäeval ei teinud, läksin rahulikult normaalsel ajal magama ja puhkasin ennast välja.
Pühapäeval peale lõunat lendasid ema ja vend ka Elva.. No tere tore... Vahtisin vist veidike superstaare ja kobisin magama, päev kiirelt tühja pannes õhtusse saanud !
Esmaspäeva varahommikul lendasin kooli ja alustasin oma koolinädalat. Midagi tarka peale kooli korda ei saatnud vist.
Teisipäeval ilusti kooli ning peale kooli lendasin Riiamäele vanemate juurde, mõtlesin, et passin veidike netis. Päris pikalt olin juba seal passinud kui MSNis Eero küsis , et ehk viitsin tema juurde pokkerit mängima minna. Olin nõus,korjasin ta Lõunakast peale tööd tal peale ja läksime tema juurde. Mäng algas ülihästi, kaart jooksis ikka päris megalt, algul küll kaotasin Ketole peaaegu pool oma stackist, kuid tasapisi hakkasin teda tühjendama. Mängisime hold'em -i turniiri, 6-7 oli meid kokku. Summad ei olnud sisseostul suured, rohkem niisama ajaviiteks ja jalkavaatamise kõrvale oli mäng. Keto sain välja söödud ja olin chipleader lauas. Ja siis tegin oma faking kõige lollima vea mida ma pokkeris teinud olen vist. Oma positsiooni ja üksikdetaile ma ei mäleta kuidas need olid, igaljuhul vaatasin, et AJ käes, 3 mängijat vist olid eespool foldinud ning tegin korraliku tõste. Eero call. Flop mingine 56J ...Nii...Vaatasin, et päris hea seis, kõrgeim paar lauast ja parim kicker ka kõrval.. Tõstsin, eerol oli stack minust väiksem, mõtles ja mõtles lükkas vist all-ini ...Kuna teades seda mis kaartidega ja mis mängu see vend teeb, mõtlesin, et ta kas bluffib või tal on mingi mõttetu saast käes ja tegin calli.... JA KUI KAARDID LAHTI VISKASIME...pidin end täis ahhhuieitama...:S. mul oli käes hoopis AQ ...MIDAFAKKKI KUIDAS MA NII TAUN OLEN JA VAADATA EI OSANUD KAARTE KORRALIKULT:@.... Tema tabas äkki 5-te vist...Ja turni ja riveriga ma ilmselgelt sellele A-le või J-le kusagil pihta ei saanud ja kaotasin päris korralikult zetoone.
Hääküll, säilitasin rahu ja üritasin mängus püsida. Paar korda sai all-in lükatud ja blinde lauast võetud. Seda kõike seni kuni tuli bubble... OMG.... stack oli jube kesine... BB oli ehk juba 600 ja SB 400 vms ...... ja minu stack 1900 ehk... AJ kätte, surusin tuimalt all-ini. Eero call QQ ....ja flopi ma isegi ei mäleta, kuid nii ma põrusin ja sadasin kolmandana välja:S TILT... Kõige selle aluseks oli see, et ma vaatasin AQ asemel, et mul on AJ käes :S. Vähe passisin seal ja tõmbasin koju magama ära.
Eile , kolmapäeval , oli jälle probleem esimese tunniga, ilmselgelt magasin sisse. Lendasin kooli, teine tund oli arvutiõpetus. Tegime seal oma mingit tööd ja samal ajal lugesin uudiseid. Mis kurat siin Tartus "Heade mõtete linnas" ikka toimub:S. Pommiähvardused, koolitulistamise ähvardus..Kammoon:D. Elu nagu CHICAGOS !:D Koolis peab hakkama kuulivestiga käima vist:P. Peale kooli mõtlesin,et passin veidike netis Riiamäel . MSN-is rääkisin Kataga juttu ja läksime hiljem veidike Reiniku juurde suitsule. Ligi 2 tundi vist lobisesime . Siis hellas Põlvast pärit härra Timo, ütles , et hakkab Tartu hääletama ja ehk saan temaga linnas sõita kui on kohale jõudnud. Ütlesin, et tehku siis vastamata kui linna jõuab, kuna tal oli kõneajaga kasjakk:D.Nüüd ma ei teagi, mis temast sai, kuna kõnet ei tulnud õhtul ja siiamaani pole temast kuulnud. Eks ta jalutas linna äärest koju ma arvan :D. Ise lendasin siis peale 11 õhtul veidike koju, mõtlesin, et lebotan ja ehk vaatan tiiru Illukast läbi, kuid Illukasse ma ei jõudnud . Jäin magama hoopis:D.
Täna hommikul ärkasin alles 10,40 Juku kõne peale, olnud juba teise tundi sisse maganud:D. Kooli ma ei läinud, passisin Jukuga veits enda juures ja siis läksime linnapeale asjatama ning nüüd olen otsapidi jõudnud jälle tubaseks ja lebosse ja kirjutangi Teile seda blogi. Päev ikka maru kiirelt õhtusse läinud. Täna õhtuks erilisi plaane polegi. Homme arvatavasti jälle kooli ei jõua, kuna ülemus helistas üle pika aja, et on vaja homme hommikul NARVA sõita :D. Oujee... 6 hommikul võtan bussi ja kusagilt Eesti Energia juurest korjan rahva peale...Narva ja siis pean neid ootama seal mingi õhtu kella 6-ni kui ma ei eksi :S... Tartu tagasi jõudes vist tuleb homme jälle linna jääda ja peole kusagile minna, kuna laupäeva hommikul pean väikese venna ja paar SK10 kutti veel Lähtele turniirile sõidutama ja nendega sealt ka õhtupoole tagasi tulema.
Aga ma hetkel lõpetan ja kirjutan ehk pühapäeva õhtul oma nädalavahetuse seiklustest Teile ;)!
Olge mõnusad ! Aa..Btw pühapäeval on Trios blogijate freeroll, kus esikohale pakutakse pokkerilauda ja muud nänni...Osalen ka seal ja pöidlad pihku, et laud ikka koju tuleks :D! Kui tuleb, siis pokkeriõhtu valitud seltskonnale minu pool garanteeritud :D! TSAU!

No comments:

Post a Comment